Enca anulon të gjitha koncertet e fundvitit. Pse erdhi ky vendim? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja e suksesshme Enca Haxhia ka anuluar çdo koncert në fundvit. Megjithatë, kjo për një arsye të mirë.

Enca ka qenë e angazhuar me koncerte gjatë gjithë vitit, ndaj këtë fundvit, pavarësisht planeve, ajo ka vendosur të mos performojë.

Këngëtarja tregon se kjo zgjedhje në fakt vjen si pasojë e dëshirës së saj më të madhe: për të qëndruar pranë familjes.

Njoftimin Enca e ka bërë në Facebook dhe në Instagram, ku ndan me ndjekësit e saj realizimin e kësaj dëshire./Albeu.com/
Shtuar më 28/12/2016, ora 08:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori