“Enca aktore o lal”, këngëtarja flet për herë të parë për eksperiencën në filmin e Ermal Mamaqit (FOTO LAJM)

Së shpejti, aktori dhe producenti i njohur Ermal Mamaqi do të sjellë filmin e tij më të ri të titulluar “I love Tropoja”.

Në postimet e shumta në Instagram, Mamaqi ka treguar se xhirimet e filmit kanë nisur dhe u mësua se pjesë e kastit të aktorëve do të jetë këngëtarja Enca Haxhia.


Ditën e djeshme qarkulluan disa foto të Encës dhe Ermalit gjatë xhirimeve, ndërsa sot këngëtarja ka folur për herë të parë për këtë eksperiencë të re.

Ajo ka rrëfyer se s’do ta zhgënjejë publikun dhe tregoi se aktrimi kishte qenë ëndrra e saj prej kohësh.

“SURPRIIIIZE!! Erdhi koha t’ju tregoj talentin tim tjeter (gjithmone ka qene enderra ime ne sirtar deri ne momentin dhe rastin e duhur) ne nje superprojekt nga Ermal Mamaqi. ENCA AKTORE O LAL !Nuk do ju zhgenjej”- janë fjalët e saj në foton e shkrepur gjatë xhirimeve.

Mbetet të presim filmin më të ri shqiptar “I love Tropoja”, që me siguri do të bëjë namin në çdo kinema.

style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
style="padding:16px;"> style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
style=" display: flex; flex-direction: row; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 40px; margin-right: 14px">14px; width: 40px;">
style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; margin-bottom: 6px; width: 100px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px">14px; width: 60px;">
style="padding: 19% 0;">
style="display:block; height:50px; margin:0 auto 12px; width:50px;">transform="translate(-511.000000, -20.000000)" fill="#000000">
style="padding-top: 8px;">
style=" color:#3897f0; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:550; line-height:18px;"> View this post on Instagram
style="padding: 12.5% 0;">
style="display: flex; flex-direction: row; margin-bottom: 14px">14px; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(0px) translateY(7px);">
style="background-color: #F4F4F4; height: 12.5px; transform: rotate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px">14px; margin-left: 2px;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);">
style="margin-left: 8px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 20px; width: 20px;">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 2px solid transparent; border-left: 6px solid #f4f4f4; border-bottom: 2px solid transparent; transform: translateX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">
style="margin-left: auto;">
style=" width: 0px; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-right: 8px solid transparent; transform: translateY(16px);">
style=" background-color: #F4F4F4; flex-grow: 0; height: 12px; width: 16px; transform: translateY(-4px);">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-left: 8px solid transparent; transform: translateY(-4px) translateX(8px);">

style=" margin:8px 0 0 0; padding:0 4px;"> style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank">SURPRIIIIZE!! 🎊🎉 Erdhi koha t’ju tregoj talentin tim tjeter (gjithmone ka qene enderra ime ne sirtar deri ne momentin dhe rastin e duhur) ne nje superprojekt nga @ermalmamaqiofficial 🙌🏽🔥 ENCA AKTORE O LAL 😂🥰 Nuk do ju zhgenjej ❤️ #ilovetropoja

style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px">14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> ENCA (@enca) on

Shtuar më 15/08/2019, ora 16:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori