EMRI/ Një tjetër rrjedhje tek PD-ja, kjo kandidate kërkon mandatin (FOTO LAJM)

Tjetër rrjedhje nga radhët e Partisë Demokratike. Bëhet fjalë për kandidaten Fatjona Dhimitri e cila ishte në listat e PD për qarkun e Gjirokastrës.

Mësohet se ajo ka dorëzuar së fundmi në KQZ mandatin e dekriminalizimit. Fatjona Dhimitri ka qenë e renditur në listën e Partisë Demokratike në Qarkun e Gjirokastrës me numrin 7, ku në Gjirokastër do të zërë vendin e Tritan Shehut.

Ajo pritët të ulet në Parlament Bashkë me 22 deputetët e rinj që hynë nga listat e PD dhe LSI-së. /albeu.com/
Shtuar më 11/04/2019, ora 10:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori