"Emmy Awards" u mbajt nga shtëpia, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM)

Ceremonia e çmimeve Emmy dukej shumë ndryshe këtë vit ndërsa të nominuarit vendosën kamera në shtëpitë e tyre për të marrë pjesë virtualisht në këtë event në mes të pandemisë së koronavirusit.

Por kjo nuk i ndaloi emrat më të mëdhenj të televizionit, të visheshin elegantë për ceremoninë e 72-të të dielën, edhe pse nga komoditeti i dhomave të tyre të ndenjes, zyrave dhe kuzhinave.

Jennifer Aniston spikati me look-un e saj mjaft elegant, kur u shfaq personalisht, në Staples Center në Los Anxhelos.

Aniston, e cila është nominuar për rolin e saj në “The Morning Show”, kishte veshur një fustan të zi nga John Galliano me bizhuteri të Christian Dior dhe taka Dior.

Aktorja e serialit “Euphoria” Zendaya kishte vedhur një fustan të Christopher John Rogers me një fund ngjyrë lejla voluminoz dhe një varg gurësh të çmuar Bulgari rreth qafës.

Shtuar më 21/09/2020, ora 11:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori