Emina Cunmulaj me Elvana Gjatën në Kroaci (FOTO LAJM)

Një nga modelet më seksi shqiptare është padyshim Emina Cunmulaj e cila ka nisur prej disa ditësh pushimet dhe diçka e tillë është mëse e dukshme përmes fotove provokuese që publikon.

Megjithatë Emina ka tërhequr vëmendjen me një detaj tjetër.

Ajo ka publikuar një video ku shfaqet duke lundruar në det në Kroaci dhe krahas saj në sfond është duke dëgjuar këngën e Elvana Gjatës, “Forever is Over”, që mesa duket është një nga të preferuarat e modeles./
Shtuar më 13/07/2017, ora 13:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori