Emily e "nxehtë" me bikini (FOTO LAJM)

Emily Ratajkowski ka treguar asetet e saj të famshme në bikine të zeza seksi derisa ka bërë disa postime tepër të nxehta në Instagram

Instagrami i saj ëshët i mbushur me foto seksi.

Emily Ratajkowski edhe sot është kthyer në trikat e saj të vjetër ku ka bërë një seri fotosh seksi në bikine të zeza.

Modelja dhe aktorja 28 vjeçe është dukur e jashtëzakonshme në imazhet e fundit derisa ka bërë humor me këto foto duke thënë se ajo "është cilësuar gjithmonë si sheqeri i babit", derisa ka postuar edhe një video duke vallëzuar me Beyonce në Coachella. /albeu.com/


Shtuar më 29/04/2019, ora 19:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori