Elvana poston foto, por komentuesi i kujton diçka (FOTO LAJM)

Duket se Elvana nuk është rikthyer vetëm në muzikë, por edhe në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka postuar një foto me stilistin Valdrin Sahiti, ku na ka treguar se është në Barcelonë, jo për një ndonjë projekt, por thjesht për të bërë disa foto.

Duket se dyshja ka kaluar shumë orë duku bërë foto perfekte. Elvana duket se ka veshur një fustan shumë të shkurtër, dhe një komentues i ka vënë re një detaj.

Një prej komentuesve iu tërhoq vëmendja nga veshja e këngëtares.

Ndërsa Elvana shkruan: ''Duke ecur drejt setit këtë mëngjes kështu'', komentuesi i kujton: ''E ke fjalën? Sikur ecën pa pantallona''. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori