Elvana nuk ftoi Florin në koncertin privat, por ky detaj ju ka ikur! (FOTO LAJM)

Pëlqej
Bashkëpunimit disavjeçar në muzikë mes Elvana Gjatës dhe Flori Mumajesit ka kohë që i ka ardhur fundi.

Lidhja më e fortë e shoëbizzit, e shoqëruar me shumë hite muzikore, por edhe me thashetheme për një histori dashurie mes tyre, duket se është ndërprerë pas klipit “Lejla”, e kompozuar nga Mumajesi.

Elvana para pak kohësh u kthye nga Shba, ku dhe dha një koncert të sajin me një ambient privat ku të ftuar ishin rreth 100 veta.

Mirëpo, ajo çfarë ra në sy ishte se Flori Mumajesi nuk ishte një nga të ftuarit e saj.

Por një detaj tjetër interesant është se Elvana dhe Flori kanë ndjekur sërisht njëri-tjetërin në Instagramet e tyre.

Çfarë po ndodh vallë mos po na fshehin diçka dhe ne spo e kuptojmë? /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori