Elvana Gjata dhe e dashura e Florit, përballen me njëra-tjetrën (FOTO LAJM)

Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi kanë pasur një histori shumë vjeçare dashurie, por që nuk e pati fatin të kurorëzohej me sukses.

Tashmë të dy janë të lidhur me njerëz të ndryshëm.

Flori Mumajesi përflitet se është në një lidhje me moderatoren Liberta Spahiu.

Por me ardhjen në jëtë të vajzës së Valdrin Sahitit dhe Edita Ramadanit, është organizuar një festë.

Si duket Elvana edhe Liberta e paskan mik të përbashkët. Duket se vajzat janë përballur të dyja në këtë festë.

Dy të famshmet që nuk kanë pasur më herët miqësi, tashmë ndoshta kanë një arsye më shumë për të qëndruar larg njëra-tjetrën. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 15:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori