Elvana, fotografja personale e Besës (FOTO LAJM)

Besa ka publikuar në Instagram dy foto ku shfaqet me kostum banjoje, duke treguar linjat perfekte. Ndërsa merrte poza në det, këngëtarja ka treguar se fotot i'a ka bërë Elvana Gjata me të cilën ndodhet në Qeparo. Pas publikimit të “Zejemër” dhe “Arabia”, Besa po bën pushimet e merituara. /albeu.com/

Shtuar më 03/09/2014, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori