Elita ti je? Moderatorja kopje e "frikshme" e Kim Kardashian në foton e fundit (FOTO LAJM)

Moderatorja e njohur, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram një foto të sajën ku ka treguar dhe rutinën e saj gjatë vetizolimit.

“Ha, fli, karantinë, përsëritje”, ka shkruar Rudi krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

Megjithatë ajo çfarë bie në sy në këtë postim është ngjashmëria e madhe e Elitës me Kim Kardashian.

Me flokët e ndara në mes dhe grimin në ngjyrat e tokës, moderatorja duket si një kopje e Kardashian.

Me siguri ky detaj nuk do i shpëtojë as syrit të ndjekësve, të cilët e kanë pëlqyer menjëherë këtë pozë të Elitës.

Shtuar më 04/04/2020, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori