Elita Rudi është një yll, po prisni të shihni vjehrrën moderne (FOTO LAJM)

Prezantuesja e njohur, Elita Rudi shquhet për sharmin e saj. Tashmw ajo prej kohwsh wshtw e lidhur me reperin e njohur Gjikon.

Në një foto që ka postuar ElitaInstagram, është shfaqur e lumtur në krahë të nënës së reperit Gjiko, Lirije Gjikolli.

Nuse dhe vjehërr kanë dalë shëtitje në Prishtinë dhe nuk kanë ngurruar ta bëjnë një selfie për ta publikuar më pas në rrjetin social.

Me sa shohim ka qenë nëna e reperit Gjiko që e ka bërë foton, krenare për nusen që ka. Elita më pas e ka publikuarInstagram, duke bër “tag” vjehrrën. /albeu.com/
Shtuar më 09/04/2018, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori