Elisabeta Canalis pa “make-up” për fëmijët sirianë (FOTO LAJM)

Edhe bukuroshja Elisabeta Canalis, i është përgjigjur thirrjes për të ndihmuar fëmijët sirianë. Kontributi i saj moral pason pas shumë yjeve të tjerë, të cilët kanë qënë pjesë e kësaj nisme.

Shumë prej yjeve të show-bizit i janë përgjigjur pozitivisht thirrjes së UNICEF, për të ndihmuar fëmijët sirianë. Canalis ka pozuar përpara aparatit sapo është zgjuar, pa make-up dhe flokët e çrregullt.

Naomi Campbell, Hugh Grant, Natalie Imbruglia, Nicky Hilton, Kelly Brook dhe Jemima Khan, i janë përgjigjur pozitivisht nismës së UNICEF. /albeu.com/


Shtuar më 13/10/2014, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori