Eliona shpërthyese me bikini në bregdet (FOTO LAJM)

Është një nga aktoret shqiptare më tërheqëse në Shqipëri.

Eliona Pitarka po vazhdon pushimet, kësaj radhe ka shkuar në Greqi.

Ajo në Instagram ka hedhur një foto ku shihet e veshur me bikine të verdha dhe të kuqe. Duke vënë në pah trupin e saj, Eliona dukej tërheqëse.

Shtuar më 23/07/2019, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori