Elia Zaharia thyen "rregullat", publikon foto me rroba banje (FOTO LAJM)

Pëlqej
Aktorja e njohur Elia Zaharia është shfaqur si rrallëherë më parë.

Për herë të parë ajo ka postuar në rrjetin social Instagram foto nga pushimet e saj ku shfaqet me bikini dhe një shall që i mbulon këmbët, buzë detit.

Bashkëshortja e princit Leka gjithmonë është e rezervuar me fotot, por këtë herë ka pëlqyer të ndajë me fansat disa momente nga një ditë relaksi në plazh.

Foton siç duket e ka realizuar nëna e saj aktorja Yllka Mujo, sepse Eliafoto ka komentuar: “kur mami shkrep”. /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2017, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori