Elgit Doda pranon hapur vesin e keq të Kleas (FOTO LAJM)

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të preferuara për publikun shqiptar.

Shpesh ata ndajnë me fansat momente kur janë bashkë dhe duken kaq të lumtur e të dashuruar me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Elgiti ka qenë pjesë e rubrikës ’25 pyetje me’ në Prive ku ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e tij private dhe lidhja me Klean. I pyetur për vesin më të keq të moderatores, kantautori nuk ngurroi të përgjigjej troç.

“Vesi më i keq i Kleas. Nervi, nevrike!”,ka zbuluar ai duke nënkuptuar kështu se Klea nevrikoset shumë shpejt për çdo gjë.
Shtuar më 20/05/2019, ora 13:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori