Elgit Doda i acaruar nga veprimi i Kleas: "Mos e bëj më" (FOTO LAJM)

Elgit Doda dhe Klea Huta, janë një ccift për tu patur zili. Por si gjithë të tjerët, edhe mes tyre ka momente zënkash dhe acarimi.

Elgiti mesa duket është duke punuar për projektin e rradhës, dhe kjo gjë dallohet nga postimet që po bën herë pas here Klea.

Ajo ka ndarë pjesë të vogla nga kënga me ndjekësit në "Instagram", por ky veprim paska nxehur keq Elgitin.

Klea ka komentuar në foton e tij vetëm një ‘Ok’, duke nënkuptuar se i pëlqen shumë ajo foto. Por Elgiti nuk e ka lënë këtë rast t’i shpëtojë dhe i është përgjigjur: “Mos e posto më këngën në ‘story’ se nuk është bërë akoma publike”. Krahas komentit ai ka vendosur edhe disa ‘emoji’ që tregojnë inat, si për të përforcuar idenë se nuk i pëlqen që surpriza që ka për publikun t’i prishet.
Shtuar më 27/05/2019, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori