Elegancë nga Armina, merr poza pranë detit (FOTO LAJM)

Ndonëse ka mbyllur Instagramin, Armina Mevlani qëndron aktive në rrjetin social Facebook, duke postuar foto ku shfaqet shumë joshëse.

Ndryshe nga herët e tjera, ajo nuk ka postuar foto provokuese, e ndërsa duket shumë sensuale. Armina spikatet për trupin e saj elegant dhe të tonifikuar. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori