Elefanti 63-vjeçar ‘kampion noti’ (FOTO-LAJM)

Ky elefant që shihni në fotot më lartë bën përjashtim nga elefantët e tjerë të cilët njihen si notarë të mirë. Rajan, një elefant indian është i njohurIshujt Andamane, në Oqeanin Indian për aftësitë e tij notuese prej vitesh tashmë dhe është shndërruar në një argëtim më vete për turistët. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2014, ora 17:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori