Ekzekutohet udhëheqësi malazez i një klani kriminal (FOTO LAJM)

Pëlqej
Armin Musa Osmanagiç është ekzekutuar në kafenenë "Savoja" të qytetit të Barit në praninë e djalit vetëm 2-vjeç dhe të një miku të ngushtë.

Osmanagiç ka qenë i njohur në Mal të Zi si udhëheqës i klaneve më të rrezikshme kriminale në shtetitn malazez.

Ai u ekzekutua me një spanjper, ndërsa pa dashur plumbat kanë kapur edhe kamarierin e lokalit, ka raportuar "Dan" e Podogoricës.

Musa osmanagiç akuzohet se ka vrarë një gazetar malazez dhe ka qenë shef i klaneve më të rrezikshme që ekzistojnë në Mal të Zi./albeu.com/

Shtuar më 17/09/2014, ora 13:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori