Ekonomia/ E keqja ka kaluar? (FOTO)

Shpesh në konferenca për media Ministri i Financave, Arben Ahmetaj ka bërë me dije se ekonomia po shëndoshet dhe më e keqja ka kaluar.

Por duket se kjo gjë bie ndesh me atë çfarë mendon artisti Bujar Kapexhiu. /albeu.com/

Shtuar më 07/06/2016, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori