Ejshan pozon për Loreal Paris (FOTO LAJM)

E famshmja Ejshan ka pozuar për Loreal Paris për muajin tetor. Bëhet fjalë për një ndër aktoret më të bukura dhe të talentuara Cansu Dere. Jo më kot ajo është cilësuar si femra më e bukur e telenovelave turke, kjo referuar edhe joshjes dhe provokimet e saj si Ejshani në serialin më të ndjekur Ezel.

Ajo ka pozuar edhe kësaj radhe në kopertinen e firmës më njohur të produkteve kozmetike Loreal Paris për muajin tetor. Me flokët gështenjë të lëshuara mbi supe, ajo duket mjaft terheqëse si gjithmonë. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2014, ora 10:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori