Egla Harxhi prezanton për herë të parë djalin nga lidhja treshe që tërboi Shqipërinë (FOTO LAJM)

Pak muaj më parë në media u bë bujë e madhe pasi për herë të parë tre persona, dy gra dhe një burrë, pranuan se kanë një lidhje romantike se bashku.

Ajo ishte ish-Miss-i Elga Harxhi, Jarl Ale de Basseville, fotograf por edhe i ashtuquajtur princ i shqiptarëve, si dhe e dashura e tyre shumë pak e njohur.

Nga kjo lidhje, Egla Harxhi ngeli shtatzënë dhe vendosi që emrin e djalit që solli në jetë ta quante, Luxifer, një emër pak i pazakontë.

Por çfarë ndodh sot?

Ashtu siç u bë me dije, lidhja treshe u shpërbë, por Egla dhe fotografi qëndruan sërish bashkë.

Për herë të parë, sot Egla ka prezantuar djalin e tyre, Luxifer, i cili siç mund t'a shihni në galerinë është rritur goxha. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2018, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori