"Edvin bëj gati vazelinën, nuk po ngrihet por edhe po fryhet" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Kryebashkiaku i natës në Tiranë, Briken Fejzullai ka reaguar me mjaft ironi në lidhje me protestën e sotme të studentëve, e cila kishtë një pjesëmarrje të jashtëzakonshme.

Ai bën ironi me fjalët e Ramës, i cili më parë pati deklaruar si shqiptarët nuk ngrihen duke luajtur me fjalën "impotent".

Postimi i kryebashkiakut të natës

Harroje arrogancën dhe bëj gati vazelinën Edvin… se jo vetëm që po çohet, por edhe po fryhet.”
Nuk është hera e parë që Fejzullai, krahu i djahtë i Veliajt, shpreh pakënaqësi me politikat e ndjekura nga qeveria, por ndoshta posti që mban ia lejon të shprehë hapur kritikat.
Shtuar më 06/12/2018, ora 17:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori