Eduarti nuk ndalet, i shpreh dashurinë publikisht Arbanës në mënyrën më romantike (FOTO LAJM)

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë çifti më i ri i showbizit shqiptar të cilën kanë zgjedhur të mos e konfirmojnë dashurinë e tyre në mënyrë të drejtpërdrejt por çdo gjest dhe fjalë e tyre të nxjerr në këtë përfundim.

Eduarti është më mistreci në këtë drejtim pasi është ai që e ngacmon më së shumti Arbanën publikisht dhe kjo e fundit ruan më shumë qetësinë.

Rasti i fundit është komenti i regjisorit në Instagramin e moderatores e cila ka pozuar "krah" kullës Eiffel në Paris.

"Ja një rast kur kulla Eiffel është inferiore", shkruan regjisori duke mos fshehur dashurinë e madhe për Arbanën.

Kjo e fundit ka preferuar ti kthej vetëm një emoji me gjuhë jashtë në formën e shakasë./albeu.com/

Shtuar më 10/09/2019, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori