Edi Rama u trembet studentëve, largohet fshehurazi nga Kuvendi (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama, pasi ka mbajtur një fjalim të gjatë në foltoren e Kuvendit, por përsëri nuk i ka miratuar kërkesat e studentëve, është larguar "fshehurazi" nga dera e pasme e Kuvendit.

Kujtojmë se që nga ora 10:30 mijëra studentë janë mbledhur para Kuvendit për të kërkuar plotësimin e 8 pikave, dhe hyrja ballore e Kuvendit ëhstë krejtësisht e bllokuar.

Mesa duket Rama edhe pse kërkon një takim me ta, nuk ka guxuar tu dalë përballë studentëve. /albeu.com/

Shtuar më 13/12/2018, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori