Edi Rama merr pjesë në dasmën e vajzës së Erdoganit (VIDEO-FOTO)

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdogan ka martuar vajzën më të re, Sumeyye, sot me industrialistin Seluck Bayrajtar në një ceremoni të madhe dhe të sigurisë së lartë në Stamboll ku i ftuar ishte edhe Edi Rama.

ceremoni nuk u pa të jetë asnjë zyrtar i Kosovës.

Presidenti turk dhe gruaja e tij Emine kanë katër fëmijë, dy djem të quajtur Burak dhe Bilal, si dhe dy vajza të quajtura Esra dhe Summeyye. /Albeu.com/

Shtuar më 14/05/2016, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori