Edhe pse me disa kg tepër, Katie duket tepër joshëse në Spanjë (FOTO LAJM)

Katie Price ka treguar format e saj seksi në bikine derisa është shfaqur në brigjet e plazhit të Mallorcas.

Ajo është në Spanjë ku do të bëj xhirime dhe foto për koleksionin e saj më të ri për bikine për sezonin verë, JYY London.

Katie Price megjithatë nuk ka mundur që të jetë jashtë fokusit të kamerave ku në një bar ka bërë disa foto tepër të nxehta.

Nëna e pesë fëmijëve (40), edhe pse e kolme dhe pak në peshë duket se ngadalë po e humbet peshën dhe po kthehet në formën e saj më të mirë të mundshme. /albeu.com/

Shtuar më 19/04/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori