Edhe pse janė nė gjumė, kėto bebe ju urojnė festat (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Disa prej tyre tė sapolindur dhe disa mė tė mėdhenj, kėta fėmijė janė veshur si pėr prag festash. Disa prej tyre janė vetėm disa javėsh. Fotografja Shellie Wall nga Yaxham, Norfolk na dhuron kartolinat e festave tė kėtij viti.

Shellie, e cila ka nisur tė bėjė kėtė punė nė vitin 2009, ka shumė kėrkesa nė kėtė periudhė tė vitit dhe prindėrit e vogėlushėve duhet tė prenotojnė 3 muaj para pėr njė set fotografik. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.