Edhe Oriola Marashi topless! Pjesëtarja e OTR 'çmend' rrjetin (FOTO LAJM)

Oriola Marashi është një nga vajzat më të njohura në modeling si dhe se fundmi do të njihet si këngëtare pasi ajo tashmë është pjesë e labelit më të famshëm shqiptar, OTR.

Te pozosh topless ne boten e modelingut nuk është një tabu por per vendin tonë ekziston ky mentalitet.

fundmi, Oriola ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet me të brendshme të bardha me dantellë dhe të tejdukshme.

Oriola kërcen para pasqyrës me lëvizje seksi që me siguri po i çmend të gjithë djemtë.

Jo vetëm kaq, por ajo ka afruar kamerën dhe ka fokusuar gjoksin, i cili dallohet qartë përtej reçipetave të tejdukshme. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2017, ora 10:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori