Edhe një tjetër këngëtare shqiptare në “Grammy Awards” (FOTO LAJM)

Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit.

Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” do të mbledhen emra të njohur nga bota e muzikës.Është konfirmuar tashmë se tri këngëtare shqiptare që marrin pjesë janë Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

Por, përveç tyre edhe një tjetër shqiptare do të marrë pjesë në këtë event, e që bëhet fjalë për Bleona Qeretin.

Këngëtarja mbrëmë ka qenë pjesë e ndejës e cila i paraprinë ceremonisë, e që ishte veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të kuqe. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2018, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori