Edhe Luana Vjollca e izoluar, moderatorja "djeg" rrjetin me fotot nga shtëpia (FOTO LAJM)

Moderatorja Luana Vjollca nuk rresht së shfaquri anën e saj seksi teksa ndodhet si shumica e shqiptarëve, e izoluar nga koronavirusi.

Ajo ka publikuar disa fotografi seksi e veshur me një këmishë të bardhë dhe me një arush mes këmbëve.

“Kush e realizon foton me te bukur me arushin nga shtëpia. Pres fotot tuaja, tag me”, shkruan moderatorja e cila shihet në poza sensuale.

Ky postim i saj ka ngjallur komente të shumta, ndërkohë që shumica e shqiptarëve janë vetëkarantinuar në shtëpi, për tu ruajtur nga virusi i rrezikshëm.

Shtuar më 14/03/2020, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori