Edhe Kërçova është me Shkupin (FOTO LAJM)

Edhe qyteti i Kërçovës ka protestuar kundër procesit gjyqësor "Monstra".

Qyteti, që kohët e fundit ishte "shënjestruar" se nuk po reagonte për shqiptarët e dënuar me burgim të përjetshëm, ka zhvilluar një protestë ditën e djeshme.

Protestuesit kanë patur me vete flamuj kuqezi dhe ata të ShteteveBashkuara të Amerikës.

Ata, me pankarta në duar kanë thirrur "Shkup, jemi me ty", "Stop rasteve të montuara" etj. /albeu.com/


Shtuar më 09/07/2014, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori