Edhe ju mund të bëheni pjesë e dasmës së Princ Harry dhe Meghan! (FOTO LAJM)

Princi Harry dhe Meghan Markle do të ftojnë më shumë se 2.000 persona me fatnga publiku në Windsor Castle për të parë ardhjen e nuses dhe dhëndërit në ditën e tyre të dasmës.

Procesi i përzgjedhjes së anëtarëve të publikut për t'u ftuar në dasmë filloi sot, zbuloi Kensington Palace, përcjell albeu.com

ÇiftI mbretërore do të martohen në Chapel të Shën Gjergjit në Windsor Castle më 19 maj, me miliona njerëz që pritet të shikojnë në mbarë botën. /albeu.com/


Shtuar më 02/03/2018, ora 11:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori