E zëvëndësoi në "Portokalli", Delinda flet për herë të parë për Arjola Demirin (FOTO LAJM)

E ndjek tani shoë-n dhe mendon se të ka zëvendësuar më së miri nusja e re, Arjola Demiri, te "Çifti i lumtur"?

Pa dyshim që e kam parë, por në këtë rast mendoj se s’shkon fjala zëvendësim, por njëfarë zgjidhjeje. Por që i uroj shumë suksese!

Ndërkohë në spektaklin aktual, cili është roli që mendon se është pëlqyer më shumë nga publiku dhe roli që të ka pëlqyer ty vetë?

Publiku pëlqen me sa kam vënë re, Betin e Kombinatit. Një personazh që u bë hit me batutën: "Mos më nervozo!". Ndërsa unë i kam personazhet njësoj, i luaj me shumë dëshirë dhe pasion.

Shtuar më 11/12/2019, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori