E vogla e Ardit Gjebreas feston ditëlindjen, surpriza që mori (FOTO LAJM)

E vogla e familjes Gjebrea sot ka ditëlindjen. Ana mbush 12 vjeç dhe surprizën e parë të ditës e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Ana ka treguar se familja e ka surprizuar me një tortë me qirinj që mbajnë numrin dymbëdhjetë. "Gëzuar ditëlindjen Anna! Të duam", shkruhet në tortë.

"E gëzofsha ditëlindjen", shkruan Anna krahas fotos, të cilën e ka publikuar edhe Arditi.

Shtuar më 26/01/2021, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori