E veshur e tëra me lëkurë gjarpri, vajza e Majlinda Bregut trullos publikun (FOTO LAJM)

Nuk është hera e parë që emri i vajzës së Majlinda Bregut lakohet në rrjetet sociale dhe mediat e ndryshme si një vajzë bukuroshe, duke gjykuar nga fotot, nuk kemi se si të mos besojmë një gjë të tillë.

Kejda Ajazi, ka ditur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe tiparet mesdhetare që e karakterizojnë, duke u bërë shpeshherë pjesë e pasarelave.

Këtë herë ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale ku duket e veshur me lëkurë gjarpri.

"Vritini gjarpërinjtë dhe bëni xhaketa me to"-ka shkruar Kejda.

Komentet pozitive nëpër këto fotografi të Kjedës, janë të pafundme. /albeu.com/
Shtuar më 06/11/2018, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori