Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
E vërtetë apo iluzion optik? Këto foto do ju bëjnë t’u riktheheni disa herë (FOTO LAJM)

Ndonjëherë shohim gjëra që janë aq të çuditshme sa na bëjnë të rrokullisim sytë dhe të pyesim veten me një pyetje: "Si mund të ndodhë kjo gjë"?

Shihni fotot që kemi përzgjedhur. Le të mos gjykojmë. Vetëm relaksohuni dhe qeshni me lot. /albeu.com/


Shtuar më 11/01/2018, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori