E vendos Shpat Kasapi, publikon foto me të dashurën (FOTO LAJM)

Më në fund këngëtari Shpat Kasapi e bën publike të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë.

Ai mbrëmjen e kaluar ka publikuar në Instagramin e tij një foto krah një vajze marokene dhe krah saj shkruan: ''Vajzat marokene krijojnë ylberet. Lamar, zëri dhe personaliteti yt më bëjnë të bukur''.

Por kjo gjë duket se nuk ju ka pëlqyer fansave të cilët, i kanë bërë një lum kritikash. Sipas tyre ai duhej të zgjidhte një femër shqiptare dhe jo një të huaj. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2018, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori