E ushqeu me metadon, nëna vret djalin e saj në mënyrë të tmerrshme (FOTO LAJM)

Një nënë e varur nga heroina vrau djalin e saj dyvjeçar duke i dhënë atij metadon.

Kelly Emery, 36 vjeç, u dënua me gjashtë vite burg në vitin 2015 pasi ajo i dha fëmijës Fenton Hogan substancën për ta vënë atë në gjumë, përcjell albeu.com.

Duke besuar Emery mori jetën e saj, Michael Hogan, babai i Fenton Hogan, i tha MailOnline: "Unë jam i lumtur. Më ka bërë që të ndihem më mirë që ajo është në burg".

Duke shpjeguar se si dëgjoi lajmin për vdekjen e djalit të tij, ndërsa ishte ende në burg, Z. Hogan shtoi: 'Ajo e shkatërroi jetën time. Ai ishte fëmija im i parë dhe ai vdiq kur isha në burg kështu që më bën të ndihem mirë që ajo ka pasur një kohë të vështirë. /albeu.com/

Shtuar më 15/10/2017, ora 13:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori