E teproi? Flaka Krelani vjen super joshëse në daljen e fundit (FOTO LAJM)

Flaka Krelani përsëri ka postuar një fotosesion të ri me veshje provokative.

Me fustanin e hapur ka treguar asetet e saj.

Flaka mori vëmendje me gjoksin e saj dhe këmbët. E rregulluar me makijazh, artistja ka pozuar në një ambientjashtëm.

Nga ndjekësit e saj u komentua për dukjen, kishte të atillë që e vlerësuan veshjen por mori edhe kritika.


Shtuar më 10/06/2020, ora 22:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori