E puth në buzë, Olsi Bylyku poston foton e veçantë (FOTO LAJM)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është bërë një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Pak më parë, Olsi i ka surprizuar të gjithë kur në profilin e tij ka publikuar një foto duke u puthur me një peshk gjigant. Ai ka mbyllur sytë dhe ka mbajtur me dy duar kokën e peshkut, teksa e puth plot pasion.

Kaq ka mjaftuar që të vërshojnë komentet plot të qeshura dhe në rrjet ka nisur gallata me foton epike të aktorit. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori