E pranoi? Jonida Maliqi poston foto me vëllezërit (FOT LAJM)

Prej kohësh është komentuar për lidhjen e këngëtares së njohur Jonida Maliqi me aktorin Romeo Veshaj.

Por, dyshja e njohur asnjëherë nuk e kanë pranuar as komentuar lidhjen dhe raportin që kanë në me njëri tjetrin.

E këtyre thashethemeve ata iu dhanë fundi me puntatën e parë në emisionin më të ri ‘Treshat’ të udhëhequr nga Romeo, vëllai i tij, Donaldi dhe modertorja Bora Zemani teksa e ftuara e parë ishte Jonida.

Pas puthjes që Jonida dhe Romeo shkëmbyen në emisionin, këngëtarja tashmë ka publikuar edhe fotografinë e parë në rrjetet sociale ku shihet përkrahë Romeos dhe Doanldit.

“Suksese djema”, ka shkruar Jonida në mbishkrimin e fotos.

Ndërkohë disa kohë më parë Jonida u nda nga bashkëshorti dhe është nënë e një djali.
Shtuar më 06/07/2019, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori