E pazakontë, foshnja lind me tetë gjymtyrë (FOTO LAJM)

Një fenomen i rrallë ka ndodhur Në Indi ku një foshnjë ka lindur me tetë gjymtyrë. Me mijëra besimtarë kanë shkuar të shohin një bebe të lindur me tetë gjymtyrë dhe e kanë adhuruar atë si Zoti Hindu.

foto janë dhënë imazhet e vogëlushit, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, ka lindur me katër këmbë dhe katër duar dhe mendohet se është një defekt nga moszhvillimi i një binjaku që duhet të lindte bashkë me të. /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori