E pak muaj kanë mbetur, cilat janë bishat prej hekuri që do të sjellë 2020? (FOTO LAJM)

2020 Chevrolet Corvette (mid-engined)
Nëse jeni të apasionuar pas makinave dhe sidomos pas prurjeve të reja që sjellin çdo vit një risi, atëherë jeni në vendin e duhur.

Edhe pak muaj na presin nga 2020">2020 dhe edhe nga makinat e reja të cilat do të qarkullojnë në treg dhe do t’i prezantohen publikut shkruan albeu.com.

Nëse jeni kuriozë dini cilat janë, ndiqni galerinë që shoqëron këtë lajm bashkë me pamjen që mendohet se do të kenë.

Ajo që është e sigurt, është fakti se janë modele të përmirësuara dhe do t’ua marrin zemrën menjëherë. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2019, ora 20:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori