E pabesueshme, rrezikon veten për të shpëtuar peshkaqenin (FOTO-VIDEO)
Zhytësja italiane Cristina Zenato rrezikon veten për të shpëtuar peshkaqenin. Gjatë momeneteve që ajo ishte duke notuar në Bahamas pa një peshkaqen që kishte gëlltitur një objekt të madh. Zenato nuk hezitoi ta shpëtojë peshkaqenin dhe i futi dorën e saj në gojë, duke vënë veten në rrezik.

Peshkaqeni nuk reagoi dhe as nuk e sulmoi vajzën, edhe pasi shpëtoi. /albeu.com/
E pabesueshme, rrezikon veten për të shpëtuar peshkaqenin

Shtuar më 24/08/2013, ora 18:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori