E pa gjithë bota, stilistja shqiptare veshi Belen Rodriguez (FOTO LAJM)

Finalja e emisionit “Tu si que vales” mblodhi një numër të madh shikuesish para ekranit dhe më e komentuara e mbrëmjes ishte bukuroshja Belen Rodriguez.

Në shoqërinë e Martin Castrogiovanni-t dhe Alessio Sakara-s, ajo moderoi emisionin ku të gjitha komplimentat iu drejtuan asaj.

Belen shkëlqeu me fustanin e bardhë me një të çarë në këmbë, i cili gjithashtu i tregonte bustin.

Por e dini kush e veshi 36-vjeçaren? Pikërisht stilistja shqiptare Lia Stublla!

Ajo vetë ka ndarë fotoBelen-it në Instagram, krenare për punën e saj e cila ka marrë duartrokitjet e publikut.

Kjo nuk është hera e parë që stilistja nga Kosova vesh yje botërorë, duke na bërë krenarë të gjithë shqiptarëve nëpër botë!

Shtuar më 30/11/2020, ora 12:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori