E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM)

Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore!

Fashionista e njohur kishte pozuar ulur, e veshur me xhinse të shkurtra dhe një këmishë të verdhë që i shkon kaq shumë.

Gjithçka dukej kaq perfekte nga shapkat Versace të çanta Chanel, por prisni pak!

Ku e ka dorën e majtë Lori?

Kjo gjë ka rënë në syrin e fansave të saj të cilët me siguri menduan se bëhet fjalë për Photoshop.

“Po dorën e majtë ku e ke? Se kështu ke dalë superrr”, i shkruan një ndjekëse.

Me siguri fotoja e Lorit është kapur në një fraksion sekonde kur ajo vendosi të lëvizë dorën dhe pamja: Thjesht e frikshme!

Nëse e shikoni njëherë, nuk ka kthim pas!

Shtuar më 18/07/2019, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori