E ndarë nga Patrisi? Tuna i nxjerr të gjitha në mes të ishullit (FOTO LAJM)

Sapo hoqi mbiemrin "Berisha" nga Instagrami lajmi se Tuna dhe Patris i kanë dhënë fund martesës së tyre morën dhenë.

Fill pas kësaj, këngëtarja udhëton për pushime në ishullin Punta Cana së bashku me të birin si për tu qetësuar nga ngjarjet e fundit.

Por duket se mami Tuna është shfrenuar paksa nga nxehtësia e ishullit duke publikuar foto nga më të nxehtat në Instagram siç mund t'i shihni dhe në fotogalerinë e mësipërme./albeu.com
Shtuar më 26/01/2020, ora 09:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori