E mori si dhuratë, tharësja e flokëve i merr jetën 22-vjeçares (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një 22-vjecare nga Brazili ka gjetur vdekjen në mënyrë tragjike sapo ka dalë nga dushi.

E reja mori tharësenthante flokët , ndërsa burri i saj e pa duke u dridhur me tharëse në dorë.

Ajo u dërgua menjëherë në spital por nuk arriti të mbijetonte, përcjell albeu.com

Mësohet se ajo po thante flokët në dysheme dhe një shkarkesë elektrike i ka marrë asaj jetën.

Sipas vjehrrës së viktimës, Vania Ramos, vajza e re sapo e kishte marrë tharësen nga kompania kozmetike për të cilën ajo punonte.

Një orë pas marrjes së dhuratës, shitësja vendosi për të provuar pajisjen dhe ishte zbathur mbi dyshemenë prej betoni. /albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori